תנאי שימוש אתר

התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד אך מתייחס לשני המינים הן לנשים והן לגברים כאחד

אנא קרא בעיון את תנאי השימוש ("תנאים", "תנאי שימוש") לפני שתשתמש באתר https://www.chinchin.co.il ("השירות") המופעל על ידי צ'ין צ'ין ("אותנו "," אנחנו "או" שלנו ").

גישתך לשימושך בשירות מותנית בהסכמתך ותקנתם לתנאים אלה. תנאים אלה חלים על כל המבקרים, המשתמשים ואחרים שניגשים לשירות או משתמשים בו.

על ידי גישה או שימוש בשירות אתה מסכים להיות מחויב לתנאים אלה. אם אינך מסכים עם חלק מהתנאים, אינך רשאי לגשת לשירות.

חשבונות

כשאתה יוצר איתנו חשבון, עליך לספק לנו מידע מדויק, מלא ועדכני בכל עת. אי ביצוע פעולה זו מהווה הפרה של התנאים, אשר עלולה לגרום לסיום מיידי של חשבונך בשירות שלנו.

אתה אחראי על שמירת הסיסמה בה אתה משתמש כדי לגשת לשירות ועל כל פעילויות או פעולות המופיעות תחת הסיסמה שלך, בין אם הסיסמה שלך היא עם השירות שלנו או שירות של צד שלישי.

אתה מסכים שלא לחשוף את הסיסמה שלך לצד שלישי כלשהו. עליך להודיע ​​לנו מיד לאחר שנודע לך על כל הפרת אבטחה או שימוש לא מורשה בחשבונך.

קניין רוחני

השירות ותוכנו המקורי, תכונותיו ופונקציונליותיו הם ונשארו נחלתם הבלעדית של צ'ין צ'ין ומעניקי הרישיון שלו.

קישורים לאתרי אינטרנט אחרים

השירות שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי או לשירותים שאינם בבעלותם או בשליטתם של צ'ין צ'ין.

לצ'ין צ'ין אין שליטה ואינה אחראית לתוכן, למדיניות הפרטיות או לנהלים של אתרי אינטרנט או שירותים של צד שלישי כלשהו. בנוסף אתה מאשר ומסכים כי צ'ין צ'ין לא תהיה אחראית או אחראית, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או אובדן שנגרם או לכאורה נגרם על ידי או בקשר לשימוש או להסתמך על כל תוכן, סחורה או שירותים הזמינים או דרך כל אתרי אינטרנט או שירותים כאלה.

אנו ממליצים לך לקרוא את התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות של כל אתרי צד שלישי ושירותים שאתה מבקר בהם.

סיום

אנו רשאים להפסיק או להשעות את הגישה לשירות שלנו באופן מיידי, ללא הודעה מוקדמת או אחריות, מכל סיבה שהיא, כולל ללא הגבלה אם תפר את התנאים.

כל הוראות התנאים אשר מטבען צריכות לשרוד את סיומן תשרודנה את סיומן, כולל, ללא הגבלה, הוראות בעלות, הצהרות אחריות, שיפוי ומגבלות האחריות.

אנו רשאים לסיים או להשעות את חשבונך באופן מיידי, ללא הודעה מוקדמת או אחריות, מכל סיבה שהיא, כולל ללא הגבלה אם תפר את התנאים.

עם סיום, זכותך להשתמש בשירות תיפסק באופן מיידי. אם ברצונך לסיים את חשבונך, תוכל פשוט להפסיק להשתמש בשירות.

כל הוראות התנאים אשר מטבען צריכות לשרוד את סיומן תשרודנה את סיומן, כולל, ללא הגבלה, הוראות בעלות, הצהרות אחריות, שיפוי ומגבלות האחריות.

כתב ויתור

השימוש שלך בשירות הוא על אחריותך הבלעדית. השירות ניתן על בסיס "כפי שהוא" ו"כפי שניתן להשיג ". השירות ניתן ללא אחריות מכל סוג שהוא, בין אם הוא מפורש או משתמע, לרבות, אך לא רק, אחריות משתמעת לסחירות, התאמה למטרה מסוימת, אי הפרה או דרך ביצוע.

חוק מסדיר

תנאים אלה יחולו ויתפרשו בהתאם לחוקי ישראל מבלי להתחשב בהוראות סתירת החוק.

כישלוננו באכיפת זכות כלשהי או הוראה בתנאים אלה לא ייחשב כוויתור על זכויות אלה. אם הוראה כלשהי בתנאים אלה תימצא פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה על ידי בית משפט, יתר ההוראות בתנאים אלה יישארו בתוקף. תנאים אלה מהווים את כל ההסכם בינינו לגבי השירות שלנו, ומחליפים ומחליפים את כל ההסכמים הקודמים שיש לנו בינינו בנוגע לשירות.

שינויים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות או להחליף תנאים אלה בכל עת. אם מהדורה מהותית ננסה להודיע ​​לפחות 30 יום לפני שתנאי חדש ייכנס לתוקף. מה מהווה שינוי מהותי ייקבע על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

על ידי המשך גישה או שימוש בשירות שלנו לאחר שתוקף של תיקונים אלה, אתה מסכים להיות מחויב לתנאים המתוקנים. אם אינך מסכים לתנאים החדשים, אנא הפסק להשתמש בשירות.

צור קשר


מדיניות החזרת מוצרים

•           ניתן להחזיר מוצרים במידה ולא נעשה בהם שימוש ונשמרו באריזתם המקורית לא נפתחו ושאינם נפגמו או פגומים עד 14 ימים מיום קבלת המשלוח

•           אם הזמנה בוטלה שלא עקב פגם או בעיה כל שהיא בהזמנה תחויב על פי החוק בעלות של 5% או 100 שקלים משווי העסקה , הנמוך מבניהם , המדיניות חלה על לקוחות האתר לרבות על לקוחות מהעיר חדרה והסביבה

תשלום משלוח החזרת המוצרים תחול על הלקוח בלבד ותהיה באחריות הלקוח בעלות

נוספת של 35 ש"ח

המוצרים יאספו בתאום מראש על ידי השליח של צ'ין צ'ין

  • לקוחות מהעיר חדרה אשר יבטלו עסקה שלא עקב פגם או בעיה בהזמנה יחויבו בתשלום של 10 ש"ח על הוצאת שליח לאיסוף ההזמנה אלא אם הלקוח בחר להחזיר את המוצר באופן עצמאי

•           ניתן להגיע ישרות אל "צ'ין צ'ין" ולבצע החזרת מוצר בכתובת ניצנים 6 חדרה בתיאום בטלפון מראש – 053-5254611

•           כתובת החזרת המוצרים ניצנים 6 חדרה

•           ברגע הזיכוי יתקבל חשבונית זיכוי לחשבון האימייל של הלקוח

אם יש לך שאלות בנוגע לתנאים אלה, אנא פנה אלינו.